HAKKIMIZDA

Sanitrum Biyoteknoloji San. ve Tic. AŞ, Türkiye coğrafyasındaki bitkileri bilimsel yöntemler ile inceleyerek, kozmetik ve tıp başta olmak üzere çeşitli sektörlere hammadde ve nihai ürün argesi yapmak ve katma değeri yüksek ürünler üretmek amacıyla kurulmuş bir biyoteknoloji şirketidir.

Ulusal ve uluslarası platformda tanınan tecrübeli akademisyenler ile kimya ve kozmetik sektörlerinde 30 yılı aşkın deneyimi olan girişimcilerin bir araya gelmesiyle 2013 yılında kurulan Sanitrum AŞ, ileri teknoloji altyapıya sahip Bursa - Orhangazi laboratuarlarında, başta Bursa ve civar bölgeler olmak üzere, zengin Türkiye florası ile ilgili Ar-Ge faaliyetleri yürütürken, üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde çeşitli üniversiteler ile de kozmetik ve farmasötik sektörlerine yönelik yeni ve yüksek katma değeri olan ürünler geliştirmektedir.

Anadolu’nun muhteşem florasında gizlenmiş olan güzellik ve şifa sırlarını keşfetmeye ve ortaya çıkarmaya kendini adayan Sanitrum Biyoteknoloji AŞ, ulaştığı bu sırları Syorell organik cilt bakim ürünleri serisi ile sizlere ulaştırıyor.